استفاده روزانه سان شاور
در فصل زمستان ویتامینD
بدن شما را کاملا تامین می کند

تاریخچه
سان شاور یک شرکت هلندی است که در سال 2003 توسط دو مهندس شرکت دلفت تاسیس شد. آنها محصولی را ساختند که تمام فواید نور خورشید برای انسان را با حمام روزانه ترکیب دادند. و نتیجه آن سان شاور می باشد. از آن هنگام، سان شاور به یک محصول کاربردی برای سلامتی تبدیل شد. دریافت نور کم و یا دریافت زیاده از حد نور خورشید در سلامتی انسان تاثیر بسزای دارد. بنابراین سان شاور مقدار سالمی از نور خورشید و اشعه UV را برای بدن مهیا می کند. این محصول باعث محرک کردن بدن برای تولید ویتامین D می شود و بهمین دلیل باعث تولید انرژی و تقویت سیستم ایمنی می گردد. در سال 2009 کاربرد اشعه مادون قرمز به محصولات اضافه شد. اشعه مادون قرمز باعث تسکین دردهای مفاصل و ازدیاد گردش خون شده و از فشار استرس روزانه می کاهد.

سان شاور در سال 2016 محصولات خود را برای اولین بار در ایران عرضه میکند. لطفا برای سایت ایران به سایت www.sunshower.ir. مراجعه فرمائید.

دیدگاه

سان شاور می خواهد به افراد کمک کند تا آنها بشکلی سالم و بدون درد به سنین میان سالگی برسند.

هدف
سان شاور محصولاتی را تولید می کند که روی سلامتی تاثیری مثبت می گذارد. این محصولات می تواند بطور سالمی روزانه مورد استفاده قرار بگیرد و استفاده از آنها ایمن و آسان می باشد.

مسئولیت اجتماعی شرکت
سان شاور باور دارد که محصولات آنها می تواند باعث رشد یک جامعه گردد. آنها بخاطر دلایل روبرو باعث این رشد می گردند:

 

 

سلامتی جامعه
محصولات سان شاور باعث سلامتی بیشتر افراد یک جامعه می شود و بنابراین موجب بازده ای بیشتر در جامعه می گردد.

از زندگی بطور سالمی لذت ببرید

هدف سان شاور تولید محصولاتی است که به سلامتی و سرزندگی افراد کمک کند. به همین دلیل شرکت سان شاور با مرکز علمی پزشکی در لیدن هلند همکاری می کند. محصولات سان شاور با مشورت و همکاری کامل با متخصصین پوست و زیبایی ساخته می شوند. سان شاور بطور دائمی در تحقیقات علمی سرمایه گذاری می کند.

پایداری
تکنولوژی و موادی که در ساخت محصولات سان شاور بکار گرفته می شود بخاطر پایداری و کیفیت بالا انتخاب شده اند.