در هنگام دوش گرفتن از فواید نور خورشید هم به آسانی بهره بگیرید

تماس بام

پرسش و پاسخ

آیا سان شاور ایمن است؟

بله، سان شاور بطور خاص برای محیط خیس و مرطوب طراحی شده است. این محصول مورد تایید و پیرو استانداردهای سخت و دقیق اروپایی است .

آیا اشعه UV به پوستم آسیب وارد می کند؟

نه، سان شاور مقدار بسیار ناچیزی اشعه یووی ساطع میکند و تحقیقات پزشکی ثابت کرده است که در دوز پایین UV دارای اثرات مثبت است و به پوست آسیب نمی رساند.

سان شاور از چه طریقی عمل می کند؟

بطور کلی سان شاور دو کاربرد دارد: نور مادون قرمز و اشعه ماواراء بنفش. اوج نور مادون قرمز در موج کوتاه (IR-A). این اشعه عمیقتر از موج بلند مادون قرمز(IR-B/IR-C) به پوست نفوذ می کند. لامپ های UV دو اشعه UVA & UVB از خود ساطع می کنند. لامپ های UV سان شاور بیشتر اشعه UVB از خود ساطع می کنند تا لامپ های سولاریوم. اشعه UVB باعث تحریک بدن در تولید ویتامین D هستند.

آیا با استفاده از سان شاور پوستم برنزه می شود؟

لامپ های سان شاور دوز پایینی از اشعه UV از خود ساطع می کنند و اگر شما تنها یک یا دو بار در هفته از سان شاور استفاده کنید چندان تاثیری در رنگ پوست شما نمیگذارد. ولی اگر تکرار استفاده از سان شاور را بالا ببرید مثلا سه تا پنج بار در هفته، پوست شما بطور محسوسی رنگ می گیرد و بطور سالمی برنزه می شود.

آیا هنگام استفاده از سان شاور می بایستی از عینک های محافظ استفاده کنم؟

هنگامی که روی شما به طرف دستگاه می باشد می بایستی عینک های محافظ بکار ببرید. به همراه بسته ای که سان شاور در آن به شما تحویل داده می شود دوجفت عینک محافظ نیز موجود می باشد. در هنگام استفاده از کاربرد اینفرارد دستگاه بدون کاربرد UV احتیاجی به استفاده از عینک های محافظ نیست.

سان شاور چقدر برق مصرف می کند؟

بستگی به نوع مدل سان شاوری که استفاده می کند 10 دقیقه استفاده از سان شاور حدودا 70 تا 100 تومن برق مصرف می کند.

لامپ های UV و INFRARED سان شاور چقدر عمر می کنند؟

طول عمر لامپ های اینفرارد 2000 ساعت (حدود 20 سال) می باشد و لامپ های یو وی 800 ساعت عمر می کنند. بعد از 600 ساعت استفاده (در حدود 7 سال) قدرت لامپ های UV کم می شود و 5 لامپ LED در اطراف دکمه STOP هنگام استفاده از لامپ های UV فلاش می زنند. ما به شما توصیه میکنیم در این هنگام لامپ های UV را تغییر دهید.

آیا سان شاور را همیشه باید روی دیوار نصب کرد؟

نه، احتیاجی به این کار نیست. سان شاور محصولاتی دارد که روی دیوار نصب می شوند ولی همچنین یک محصول (COMBI WHITE) دارد که می تواند روی دیوار آویزان شود. این مدل را همچنین می تواند در گوشه ای از محل دوش گرفتن مستقر کرد.

سان شاور را چگونه تمیز کنم؟

سان شاور را می توان با شیشه شور تمیز کرد. برای جلوگیری از مات شدن شیشه آنرا پس از تمیز کردن خوب پاک بکنید. پشت سان شاور(COMBI WHITE) که میتواند روی دیوار آویزان شود را نیز می توان تمیز کرد. تمام این نکته ها را همچنین می توان در راهنمای استفاده که به همراه سان شاور به شما تحویل داده می شود پیدا کرد. کیت مخصوص تمیز کردن سان شاور و محلول مخصوصی که از کدر شدن سان شاور جلوگیری بعمل می آورد را نیز می توانید در صورت درخواست از سان شاور تحویل بگیرید.

آیا می توان از سان شاور برای درمان بیماری های پوستی به مانند پسوریازیس استفاده نمود؟

یکی از شرکت های وابسته DermaSunMedical در مدل های مخصوص بیماری های پوستی به مانند پسوریازیس تخصص دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این سایت www.dermasun.com مراجعه نمایید.

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی در تهران-ایران

Sunshower.ir
مریم شرقی پلاک 73
خیابان الهیه
T +98 912 133 2529
www.sunshower.ir
info@sunshower.irl

Installation & Service

T +31 (0)20-4621460
service@sunshower.ir