با دوز روزانه سان شاور سالم بمانید

تماس با ما

در معرض نور خورشید قرار گرفتن اگر بطور مناسبی انجام پذیرد بنا به تحقیقات علمی بسیار برای سلامتی مفید می باشد. سان شاور فواید نور خورشید را به خانه شما می آورد. استفاده روزانه از سان شاور برای سلامتی شما مفید می باشد. سان شاور محرک تولید ویتامین D  در بدن شما می شود و پوست شما را برای تابستان آماده می سازد. نور اینفرارد درد را تسکین و باعث تمدد اعصاب می شود.

Downloads

سطح ویتامین D را به دو برابر افزایش می دهد

لامپ uv سان شاور، محرک تشکیل ویتامین D در بدن است. این تنها ویتامینی است که بوسیله بدن تولید می شود. تحقیقات علمی نشان داده که در معرض روزانه دوز پایین uv قرار گرفتن سطح ویتامین D در بدن را ثابت نگه می دارد. ویتامین D نقش مهمی در تقویت سیستم دفاعی بدن دارد که شما را پر انرژی و سالم نگاه می دارد. بعلاوه ویتامین D نقش عمده در جذب کلیسم توسط استخوان ها را داراست و بنابراین به استخوان ها استحکام می بخشد. ویتامین D بعنوان پیش گیرنده از انواع مختلف سرطان ها شناخته شده است. استفاده مرتب سان شاور در ماه های زمستان سطح ویتامین D در بدن را به دو برابر افزایش می دهد و آنرا در سطح سالمی ثابت نگه می دارد.

uv دوز مسئولانه

سان شاور دوز مسئولانه ای از اشعه UV ارائه می کند. با استفاده روزانه سان شاور پوست شما بتدریج به نور خورشید عادت می کند و پوست تولید رنگدانه در یک حالت طبیعی تولید می کند. در تمام طول سال شما از پوستی که بطور طبیعی و سالم برنزه شده لذت خواهید برد و پوست شما نسبت به طابش تابستانی نور خورشید حساسیت خود را از دست می دهد. زمان تایمر دستگاه در هر جلسه حداکثر 10 دقیقه می باشد.

تمدد اعصاب و تسکین درد

نور مادون قرمز استرس شما را کاهش داده و درد مفاصل و عضلات شما را از بین می برد. سان شاور با اشعه مادون قرمز با طول موج کوتاه کار می کند. این اشعه تا لایه های عمیق تر پوست نفوذ می کند و باعث اتساع عروقی خونی می شود که در نتیجه سموم بدن بطور سریع تری از بدن خارج می شوند. در نتیجه عضلات و مفاصل خشک انعطاف بیشتری می گیرند و از درد خلاص می شوند. سان شاور مخصوصا برای اشخاصی که از درد پشت و گردن رنج می برند و اشخاصی که دچار دردهای روماتیسمی هستند مفید می باشد. سان شاور همچنین برای ورزشگاران و کسانی که فقط بدنبال تمدد اعصاب و رهایی از استرس هستند نیز بسیار مفید می باشد.

تکنولوژی ایمن

سان شاور برای محیط مرطوب طراحی شده و از استانداردهای سخت اروپایی پیروی می کند. سان شاور  از TUV و CE گواهی ساخت دارد.